У Технічному коледжі Луцького НТУ з 15.04.2019р. по 18.04.2019р. був проведений предметний тиждень випускаючої циклової комісії «Автомобільний транспорт».

Згідно плану у перший день було проведено відкрите заняття з дисципліни «Технічна експлуатація автомобілів» на тему: «Перспективи розвитку підприємств автомобільного сервісу» (відповідальний Дембіцький В.М.), а також проведена виставка методичних видань, які були розроблені викладачами випускаючої циклової комісії (відповідальний Грабовець В.В.).

Студенти спеціальності 274 Автомобільний транспорт взяли активну участь у проведенні Дня відкритих дверей кафедри АТТ Луцького НТУ (відповідальний Придюк В.М.).

Проведені вікторина на знання Правил дорожнього руху серед студентів спеціальності 274 Автомобільний транспорт (відповідальний Самостян В.Р.) та онлайн-конкурс на знання конструкції автомобіля (відповідальний Дембіцький В.М.) показали високий рівень підготовки студентів коледжу.

На протязі предметного тижня для студентів були проведені екскурсії на підприємство «Kromberg & Schubert» та ПАТ «Волинь-АВТО» (відповідальні Гріцаєв Я.В., Захарчук О.В.).

18 квітня, при підведенні підсумків, із заключним словом виступив директор ТК Луцького НТУ Герасимчук О.О., який відзначив високий рівень проведення всіх заходів, а також нагородив студентів грамотами за перемогу у вікторині та онлайн-конкурсі.

Голова ВЦК Автомобільний транспорт Придюк В.М.