Щороку, перед святом Великодня, команда талановитих студентів та викладачів коледжу ділиться своїм мистецтвом та навчає школярів та дорослих різним традиційним ремеслам, пов’язаних зі святом.
Цього разу викладачі Наталія Стаднюк та Євгенія Магера разом зі студентками, які навчаються в коледжі флористиці та квітникарству, завітали з майстерками до третьокласників Луцького ліцею №25 Луцької міської ради.
«Один з майстер-класів був присвячений розпису пасхальних яєць. Учасники могли дізнатися про традиційні українські зразки та символи, які використовуються у мальованках і писанках та виготовити власноруч прикрасу до святкового кошичка.
Частина діток зацікавилась виготовленням та декоруванням воскових свічок. З допомогою наших дівчат школярі змогли створити особливі свічки зі своїми унікальними прикрасами для святкового столу до Великодня» – Наталія Стаднюк, голова циклової комісії креативних індустрій.