Нещодавно студенти, які навчаються за професією «Флорист. Квітникар», разом з майстрами виробничого навчання Марією Гуменко-Вейдою та Маргаритою Лукашук відвідали еколого-натуралістичний центр для детального знайомства із світом природи та екології, а також опанувати навички по створенню флораріуму.
Подорож виявилася цікавою, захоплюючою та емоційно-пізнавальною, адже в мальовничих куточках центру студенти змогли побачити Галерю кімнатних рослин, мешканців лабораторії акваріумістики, музей лісу та чаруючу різноманіттям майстерню кераміки.
Зустріч з цікавими тваринами в Живому куточку подарувала учасникам екскурсії позитивні емоції, а фінальною нотою мандрівки стало дружнє спілкування у фітовітальні еколого-натуралістичного центру, де студентів пригостили запашним чаєм.