З 05 травня 2025 по 09 травня 2025р., проводився тиждень циклової комісії “Електричної інжннерії”, в рамках якого студенти і викладача мати навчальні та ознайомні екскурсії, а токож відкриті заняття, на яких отримати нові цікаві знання, та цінний досвід. 
Згідно графіку було заплановано і проведено такі заходи:

Понеділок 05.05.2025р.

  1. 10.00. Відкрите заняття з дисципліни «Електричні машини» . Практичне заняття на тему «Дослідження трифазного явнополюсного синхронного генератора, що працює на автономне навантаження».

Група 31-ЕТ,Львівська 75, каб. №104.

Викладач Лишук В.В.

  1. 12.00. Відкрите заняття з дисципліни «Промислова електроніка і мікропроцесорна техніка». Лекція на тему: «Інвертори»

Група 31-ЕТ, Львівська 75, каб. №109.

Викладач Євсюк М.М.

  1. 15.00. Навчально-ознайомлювальна екскурсія лабораторіями кафедри «Електроніки і телекомунікацій» ЛНТУ.

 

Вівторок 06.05.2025р.

4 15.10. Відкрита лекція з дисципліни «Електричні мережі»

Група 31-ЕТ. каб . 68

Викладач: Давиденко В.А.

 

Середа 07.05.2025р.

  1. 10.00. Відкрите заняття з дисципліни «Теоретичні основи електротехніки». Лекція на тему «Поляризація речовин. Вектор поляризації».

Група 21-ЕТ. каб . 60

Викладач: Шишкін П.В.

 

П’ятниця 09.05.2025р.

  1. 13.00. Навчально-ознайомлювальна екскурсія на ВП «Електросервіс».

Група 31-ЕТ.

Викладачі: Давиденко В.А.. Гадай А.В., Літковець С.П.

Підведення підсумків.

Викладачі ЦК.

05.05.2025 Для здобувачів третього курсу спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» проведено відкрите заняття з дисципліни «Електричні машини» на тему «Дослідження трифазного явнополюсного синхронного генератора, що працює на автономне навантаження».
Здобувачі освіти ознайомилися з конструктивним виконанням генератора, на навчальному стенді практично опрацювали його характеристики роботи в режимі неробочого ходу, під навантаженням та регулювальну. Отриманий мікс знань сприяє закріпленню професійних знань, умінь та навичок важливих у фахової діяльності.”

07.05. 2025р. Викладач Шишкін Павло Вікторович провів відкрите заняття з дисиципріни ТОЕ, для студентів групи 21-ЕТ, на тему “Поляризація речовин”. Студенти ознайомилися з поняттям і принципами поляризації, видами поляризації діелектриків, поняттям вектора поляризіції, та вплив цього явища на роботу в електричних системах.