Кілька місяців тому студенти-дизайнери та педагоги коледжу взяли активну участь у проєкті, щоб допомогти організаторам залучити фінансові ресурси для надання адресної допомоги воїнам.
Цього разу тубуси зі зброї перетворювали на мистецькі шедеври студентки-дизайнерки коледжу Ірина Макогон та Віра Бурлакова під керівництвом викладачів Віти Юфімюк та Григорія Іванченка.
Дівчатка розповіли, що довго працювали над картинами, ескізи затвердили викладачі, а сюжети взяли з українського епосу. Одну з картин прикрасив образ поліської русалки, яка знищує ворогів на іншій – українська мотанка, яка наближає перемогу. Студентки розповіли, що образи поліської русалки та української мотанки у їхніх роботах – це яскраві жіночі символи про віру в нашу перемогу над випробуваннями та здатність здійснювати неможливе.
Директор коледжу Олег Герасимчук та гості Сергій Кушнір і Лідія Байдак обговорили можливості подальшої співпраці та спільні зусилля для перемоги України.
Сергій Кушнір зазначив, що картини стануть новими лотами на благодійному аукціоні, а кошти, зібрані з цього аукціону, підуть на закупівлю FPV дронів для військових бригад.