14 травня студенти ІІІ курсу Технічного коледжу Луцького НТУ спеціальності Дизайн під керівництвом викладача Юфімюк Віти Василівни представили розробки курсової роботи на тему: «Об’ємно-просторово композиція з вторинних матеріалів».

Головним завданням було розробити цікаву сучасну функціональну форму, композицію з вторинних матеріалів, а також продемонструвати згубний вплив шкідливих звичок, забруднення землі на живий організм та навколишнє середовище в цілому.

Визначившись з ідеями та підготовкою необхідних матеріалів до виконання завдання студенти підійшли творчо та відповідально  Майбутні дизайнери продемонстрували свої вміння з виготовлення цікавих форм еко-тематики та визначили їх функціональне призначення. Студентам бажаємо натхнення та втілення своїх майбутніх креативних ідей у життя!