У вихідні викладач коледжу Олеся Даценко разом із студентами-дизайнерами ІV курсу побували на Дні відкритих дверей факультету архітектури, будівництва та дизайну Луцького національного технічного університету.
Здобувачі освіти коледжу дізналися більше про спеціальності та освітні програми, які можуть вивчати на факультеті, перспективи отримання подвійного диплому, паралельно навчаючись за кордоном, можливості працевлаштування та реалізації власних творчих ідей та проектів.
Нагадаємо, що в ЛНТУ триває двомісячний марафон факультетів. Абітурієнти та батьки мають неймовірну нагоду познайомитися із деканами факультетів, викладачами, студентами та отримати експертну консультацію щодо вступу 2024… та ОБРАТИ СВОЄ МАЙБУТНЄ місце для навчання.