Студенти коледжу, які навчаються на спеціальностях «Комп’ютерна інженерія» та «Інформаційні системи та технології» мають унікальну можливість поглибити свої знання вивчаючи «Основи кібербезпеки», як вибіркову дисципліну фахової підготовки.

Як зазначає викладач коледжу, голова циклової комісії комп`ютерних систем та інформаційних технологій Петро Вовк, курс «Основи кібербезпеки» відкриває перед студентами широкі перспективи. Вони навчаються розв’язувати різні завдання забезпечення безпеки компаній та державних установ, що стає дуже актуальним у сучасному цифровому світі.

Але це ще не все. Додатково до дисципліни «Основи кібербезпеки», студенти мають можливість пройти курс «Вступ до кібербезпеки» від мережевої академії CISCO. Цей курс дає шанс підвищити свій фаховий рівень для побудови успішної майбутньої кар’єри.

«Вітаю студентів з отриманням сертифікатів! Ця дисципліна є необхідною частиною фахової підготовки, оскільки сьогоднішній світ вимагає від нас більшого розуміння та вміння захищати наше цифрове життя», – Петро Вовк.

Оголошення

ТФК ЛНТУ, Регіональна рада молодих вчених при управлінні освіти і науки Волинської ОДА, Молодіжна рада при Луцькій міській раді та Рада молодих вчених ЛНТУ запрошує Вас до участі в ІІІ Науково-методичній конференції «Інтенсифікація освітнього процесу на основі системного підходу та впровадження сучасних технологій навчання», яка відбудеться  17 травня 2024 р. о 10.00, вул. Конякіна 5.