Продовжується тісна співпраця між коледжем та факультетами Луцького національного технічного університету. Сьогодні до студентів з освітньою презентацією про можливості безперервної освіти та продовження навчання в ЛНТУ завітав кандидат технічних наук, доцент кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Луцького національного технічного університету Тарас Терлецький.

Тарас Володимирович зустрівся зі студентами перших курсів ІТ спеціальностей коледжу, щоб детально розповісти про профільну технічну освіту у виші, скільки часу потрібно навчатись в університеті після коледжу, які спеціальності відносяться до галузі знань «Інформаційні технології» та як вони поділяються за міжнародною класифікаційною системою.

«Цьогоріч здійснили чудовий набір студентів на ІТ спеціальності. На сьогоднішній зустрічі були присутні дві групи спеціальності «Інформаційні системи та технології». Ми запросили Тараса Володимировича, щоб він детально пояснив студентам можливості безперервної освіти після навчання в нашому коледжі, можливості здобуття кваліфікаційного рівня бакалавр, магістр та PhD», – Тарас Божидарнік

Оголошення

ТФК ЛНТУ, Регіональна рада молодих вчених при управлінні освіти і науки Волинської ОДА, Молодіжна рада при Луцькій міській раді та Рада молодих вчених ЛНТУ запрошує Вас до участі в ІІІ Науково-методичній конференції «Інтенсифікація освітнього процесу на основі системного підходу та впровадження сучасних технологій навчання», яка відбудеться  17 травня 2024 р. о 10.00, вул. Конякіна 5.