У коледжі розпочинається серія спортивних друхніх зустрічей – підготовкка до ХХХІ турніру між командами дівчат з волейболу «Волинь зустрічає друзів» та змагання з футболу між коледжівськими командами юнаків.
«Готуємось до турніру з дівочого волейболу між командами з різних областей України. Сьогодні в коледжі тренувальна гра з волейболістками Княгининка. Змагання нашої команди – це завжди подія, яка об’єднує студентів, викладачів та працівників коледжу», – Микола Гамалійчук, тренер команди, керівних фізичного виховання коледжу.
Учасниць турніру привів заступник директора коледжу з виховної роботи Тарас Божидарнік.
Тарас Вікторович побажав волейболіскам отримати радість від гри, незалежно від результату, успіхів, вражень і незабутніх моментів спортивного турніру.
Також в цей день відбулись коледжівські змагання з футболу. Вітаємо з чудовою грою юнаків 15 групи професії «Слюсар ремонтник. Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів»! Як розповіла класний керівник групи і майстер виробничого навчання Світлана Чос, яка активно вболівала за своїх вихованців, футбольний матч – це справжній театр адреналіну, а взаємодія між спортсменами та вболівальниками створюють незабутню атмосферу підтримки та енергії.
Як зазначають викладачі фізичного фиховання коледжу, розвиток спорту в нашому навчальному закладі – це не лише спосіб підтримки здорового способу життя серед студентів, але й можливість сприяти їхньому особистісному зростанню.