23 квітня, у Міжнародний день англійської мови, викладачі іноземної мови Мирослава Голембієвська та Людмила Клівчук провели заняття на платформі Мозабук для групи #15, здобувачів освіти, які в коледжі опановують професію «Слюсар-ремонтник. Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів».
«Учні повторювали вивчений раніше матеріал та активізували свої навички граматики англійської мови, зокрема про теперішній доконаний час. Інтерактивні вправи на платформі припали до душі усім без винятку. Сподіваємося, що це дасть позитивні результати та прищепить любов до іноземної мови», – Мирослава Голембієвська.
Викладачки вважають, що вивчення англійської мови з допомогою платформи Мозабук сприяє не лише покращенню навичок мовлення у студентів, а й розвитку граматичної точності адже програма доповнює та урізноманітнює викладання численними ілюстраційними та анімаційними можливостями.