21 квітня 2018 року студенти 3-4 курсів коледжу напряму підготовки “Обслуговування комп’ютерних систем і мереж” прийняли участь в І етапі Всеукраїнської олімпіади з програмування в рамках 1/8 чемпіонату світу ACM-ICPC, який проводився на базі Луцького НТУ.

Також студенти 3 курсу Торчинюк Михайло та Рижук Микола взяли участь в регіональному фіналі міжнародного IT-чемпіоната “Золотий Байт 2018”, де зайняли призове ІІ місце в номінації “Start-Up Challenge”.

Оголошення

ТФК ЛНТУ, Регіональна рада молодих вчених при управлінні освіти і науки Волинської ОДА, Молодіжна рада при Луцькій міській раді та Рада молодих вчених ЛНТУ запрошує Вас до участі в ІІІ Науково-методичній конференції «Інтенсифікація освітнього процесу на основі системного підходу та впровадження сучасних технологій навчання», яка відбудеться  17 травня 2024 р. о 10.00, вул. Конякіна 5.