Учениці коледжу групи #43 професії «Флорист. Квітникар» разом з майстрами виробничого навчання Марією Гуменко-Вейдою та Маргаритою Лукашук відвідали чотирилапих мешканців комунального підприємства «Ласка», що спеціалізується на догляді за безпритульними тваринами.
«Це підприємство займається не лише відловом безпритульних тварин, але й їх вакцинацією, стерилізацією та подальшим прилаштуванням. Його діяльність спрямована на зменшення кількості безпритульних собак та котів на вулицях міста Луцька і сприяє безпечному співіснуванню безпритульних тварин та мешканців громади. Крім того, ця робота сприяє і зниженню ризику захворювань зоонозів та сказу серед жителів міста», – розповіла Марія Гуменко-Вейда.
«Відвезли хвостикам корм. Це наша маленька підтримка тваринкам. Цією акцією мали на меті підвищити усвідомлення нащої студентської спільноти щодо проблеми безпритульних тварин та важливості допомоги їм у будь-який спосіб», – підсумувала Маргарита Лукашук.

Шановні батьки та вступники!

Запрошуємо на День відкритих дверей, який відбудеться 8 червня об 11 год. за адресою м.Луцьк, вул.Конякіна 5