Викладач історії Дмитро Аврамук провів заняття на тему: ««Британський бульдог» Вінстон Черчилль» із групою студентів 11-ТТ з використанням платформи Mozabook.
«На занятті було розкрито постать британського прем’єр-міністра, та його внесок у боротьбу з нацизмом під час Другої світової війни.
За допомогою 3D-сцен було відображено зброю, яку використовували під час бойових зіткнень та «окопну війну», яка довгий час характеризувала західний фронт. Дані технології дозволили краще візуалізувати легендарний британський військовий літак, який не дозволив запанувати в небі німецьким повітряним силам», – Дмитро Аврамук.
Викладач зауважив, що заняття виявилося не лише пізнавальним, а й захоплюючим досвідом та дозволило студентам краще зрозуміти важливість історичних подій і особистість Черчилля в контексті сучасності.

Оголошення

ТФК ЛНТУ, Регіональна рада молодих вчених при управлінні освіти і науки Волинської ОДА, Молодіжна рада при Луцькій міській раді та Рада молодих вчених ЛНТУ запрошує Вас до участі в ІІІ Науково-методичній конференції «Інтенсифікація освітнього процесу на основі системного підходу та впровадження сучасних технологій навчання», яка відбудеться  17 травня 2024 р. о 10.00, вул. Конякіна 5.