вітаємо студентські команди коледжу «Козацька варта» та «No Name» з успішним проходженням пішохідного квесту «Безпечне літо»! Вітаємо «Козацьку варту» із зайнятим першим місцем серед команд закладів фахової передвищої освіти Луцької громади.
Дві команди коледжу у складі десяти студентів та викладачів Романа Парадухи та Василя Пішка взяли участь у проєкті «Безпечне літо», який організували для молоді Волинська обласна бібліотека для юнацтва спільно з Фонд Ігоря Палиці “Тільки разoм” у партнерстві з Луцьке районне управління ГУ ДСНС України у Волинській області, Патрульна поліція Волинської області, Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Луцький міський молодіжний центр
Як зазначили організатори, квест має на меті поінформувати молодь про основні правила безпечної поведінки під час літніх канікул.
Наші команди чудово справились з кожним викликом, перевірили власні знання та дізналися ще більше про безпеку під час канікул. А ще – драйвово провели час у колі друзів!
Ще раз вітаємо наших студентів! Бажаємо усім БЕЗПЕЧНОГО ЛІТА