Прикрасити банкноти мотивами картин Марії Примаченко та тематичною графікою з нагоди 100-річчя режисера Сергія Параджанова: частина робіт студентів ввійшла в брошуру «Польські банкноти очима молодих дизайнерів» партнерів коледжу з міста Конін Республіки Польща.
Як розповіли освітяни коледжу, польські партнери, вчителі початкової школи №12 ім. Станіслава Монюшко міста Конін, учні якої беруть участь в польській освітній програмі «Złote Szkoly NBP 2024» Національного банку Польщі (Narodowy Bank Polski), запросили студентів долучитись до міжнародного проєкту та розробити власний дизайн банкноти номіналом 100 злотих.
Загальною метою програми є підготовка молоді до безпечного та вільного пересування у світі фінансів.
До проєкту долучились студенти-дизайнери ІІ-IV курсів під керівництвом викладачки Віти Юфімюк: Анна Чорна, Дарина Лавренюк, Каріна Марцих, Сергій Сачковський, Ірина Макогон, Ольга Сиротюк, Катерина Борисюк.
Віта Василівна вважає, що це захоплююча можливість для її студентів проявити свій талант та приєднатися до міжнародного проєкту, хоча і потрібно було вкластись в найкоротші терміни. Роботи, які створили майбутні дизайнери коледжу будуть цікавим внеском до брошури. До того ж студенти отримали солодкі подарунки від партнерів, що додало приємність до їхньої участі в цьому творчому проєкті.