Першими цьогорічними випускниками Технічного коледжу Луцького НТУ стали фахівці спеціальностей «Обслуговування та ремонт електропобутової техніки», «Організація виробництва» та «Організація та ремонт автомобілів і двигунів».

На початку урочистостей із нагоди вручення дипломів випускникам пролунав Гімн України, до виконання якого приєдналися учасники дійства.

З вітальними словами до випускників, їхніх батьків та викладачів коледжу звернулися ректор Луцького НТУ, заслужений працівник освіти, доктор технічних наук, професор Савчук Петро Петрович та директор Технічного коледжу Луцького НТУ, кандидат технічних наук, доцент Герасимчук Олег Олександрович.

Оголосила наказ про відрахування студентів коледжу заступник директора ТК Луцького НТУ Радіщук Тамара Петрівна.

Кульмінацією свята стало вручення дипломів випускникам ректором Луцького НТУ Савчуком Петром Петровичем та директором Технічного коледжу Герасимчуком Олегом Олександровичем.

Привітала  із завершенням навчання у коледжі випускників і заступник директора з навчально-виховної роботи Міськів Олена Володимирівна та вручила учням грамоти за вагомі успіхи у навчанні і громадській роботі, спортивних досягненнях та художній самодіяльності.

З вітальними словами до випускників звернулася заступник директора Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Мов‘як.

Зі щирими словами вдячності від випускників викладачам, які передавали свої знання, навики та досвід і дали путівку у нове доросле життя, виступив випускник групи Гнатюк Віктор.

Отець Никодим виступив із привітальним словом і побажав випускникам терпіння, натхнення, наснаги і Божого благословення.

Святкового настрою присутнім додали учасники гуртків художньої самодіяльності коледжу своїми музичними дарунками.

Щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання в рідному коледжі! Творчих вам успіхів, натхнення, професійного росту, особистого щастя, нехай океан ідей ніколи не вичерпує себе, а енергія творити і створювати надихає на великі звершення заради щасливого майбутнього нашої країни.

Нехай в усьому Вам допомагає Бог, дорогі наші випускники!

В добру путь!