Першими цьогорічними випускниками Технічного коледжу Луцького НТУ стали фахівці зі спеціальностей «Обслуговування та ремонт електропобутової техніки», «Організація виробництва» та «Організація та ремонт автомобілів і двигунів». Дипломи молодшого спеціаліста отримали 49 випускників.

З вітальними словами до випускників звернувся директор Технічного коледжу Луцького НТУ Герасимчук Олег Олександрович.

Привітати із цією визначною подією випускників, їхніх батьків та викладачів завітав проректор з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Талах Валентин Іванович  та декан машинобудівного факультету Луцького НТУ Пустюльга Сергій Іванович

Кульмінацією свята стало вручення дипломів випускникам, які вони отримали з рук директора Технічного коледжу Луцького НТУ. Окрім того, вчорашніх студентів нагородили грамотами за відмінне навчання, активну участь у громадському та спортивному житті коледжу.

Святкового настрою присутнім  додали учасники гуртків художньої самодіяльності коледжу своїми музичними дарунками.

Щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання в рідному коледжі! Творчих вам успіхів, натхнення, професійного росту, особистого щастя, нехай океан ідей ніколи не вичерпує себе, а енергія творити і створювати надихає на великі звершення заради щасливого майбутнього нашої країни.