182 ТЕХНОЛОГІЇ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

i

Освітньо-професійна програма:

– конструювання та дизайн одягу.

Керівники груп забезпечення ОПП:

– Панасюк Вікторія Володимирівна,
e-mail: dvm2@meta.ua

 

Освітня кваліфікація:

Фаховий молодший бакалавр з легкої промисловості

Термін навчання:

  • 3 роки 10 місяців (на базі 9 кл.);
  • 2 роки 10 місяців (на базі 11 кл.);
  • 1 рік 10 місяців (на базі ОКР «Кваліфікований робітник»).

ПРОФЕСІЙНА РЕАЛІЗАЦІЯ

Технологічна сфера:

Ким зможу працювати?

Де зможу працевлаштуватися?

ЩО ВИВЧАТИМУ?

Здобувачі освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр технології легкої промисловості будуть вивчати такі дисципліни:

ЗДОБУДУ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ

ВІДГУКИ

Тетяна Балабан

Студентка Луцького НТУ

   “Нині я студентка Луцького НТУ. З гордістю можу сказати, що закінчивши Технічний фаховий коледж Луцького НТУ за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія», я отримала хороші знання та професійні навички, що нині мені стали у пригоді. Викладацький склад коледжу підібраний дуже влучно, адже всі викладачі знають свою справу і дають гарні знання.
   Технічний фаховий коледж Луцького НТУ – найкращий!”

Станіслав Данилік

Студент 4 курсу ТФК Луцького НТУ

   “Маю честь розказати про коледж в якому навчаюсь. Заклад має гарну матеріально-технічну базу, кваліфікованих викладачів, які завжди прийдуть на допомогу. Самі дисципліни дуже цікаві, не тільки своїм матеріальним базисом, а й тим, що самі викладачі уміють подати та розкрити матеріал. Я здобув міцні знання, які знадобились мені при працевлаштуванні, яке я поєдную з навчанням.”

Віктор Оксюта

Директор “Української комп’ютерної школи”

   “Неможливо уявити роботу сучасного фахівця будь-якої сфери та посади без використання інформаційних технологій. Підготовку таких фахівців на високому професійному рівні здійснює Технічний фаховий коледж Луцького НТУ з хорошою матеріально-технічною базою та кваліфікованими науково-педагогічними кадрами. Тут використовується гнучка система підготовки фахівців, яка заснована на практико-орієнтованому підході. Коледж є постійним та надійним партнером мого підприємства.”

ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

ЛАБОРАТОРІЇ ТА КАБІНЕТИ