Професія – 7331 Флорист–квітникар

За даною професією готують спеціалістів, які виготовляють бутоньєрки, букети, прості сюжетні композиції з живих та штучних квітів з урахуванням декоративно-стильових флористичних шкіл. А також висаджування та догляд рослин в природних умовах.

Учні ТК Луцького НТУ під керівництвом викладачів та майстрів виробничого навчання приймають активну участь у конкурсах фахової майстерності, майстер-класах, конференціях.

Роботи учнів прикрашають коледж. Викладачі та майстри виробничого навчання разом з учнями займаються оформленням навчального закладу до тематичних свят.

Освітня програма підготовки відповідає вимогами,які ставлять перед нами підприємства – замовники.

У тісній співпраці з керівниками  підприємств, враховуючи вимоги ринку праці , викладачі і майстри виробничого навчання, постійно шукають шляхи підготовки конкурентоспроможних фахівців професії «Флорист – квітникар».

Під час навчання учні спеціальності мають можливість проходити виробничу та передвипускну практики та отримати перше робоче місце на підприємствах Луцька та нашого краю: ПП Магазин «Орхідея» , ПП Магазин «У Наталі», КП «Парки та сквери м. Луцька», Магазин «Арт-Букет».