У Технічному коледжі Луцького НТУ з 11.11.2019р. по 15.11.2019р. проходить тиждень випускової циклової комісії «Комп’ютерна інженерія».

У перший день було організовано виставку методичних видань, розроблених викладачами та науково-педагогічними працівниками випускової циклової комісії (відповідальний Завіша В.В.), також проведено майстер – клас викладачем Вовком П.Б. зі створення найпростішого проекту у IDE CodeVision AVR та Proteus для студентів 31-КІ, 32-КІ.

12.11.2019 р. викладачі Вовк П.Б., Великий О.А. провели майстер – клас комп’ютерної лазерної різки матеріалів для викладачів та студентів коледжу.

На зустріч за круглим столом «Карʼєрний ріст» зі студентами ІІІ курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія» завітав директор Волинської філії ТМ «Воля – кабель» Боцеровський Олександр Тарасович. Студенти ознайомилися з основними напрямками діяльності компанії, перспективами її розвитку, особливостями працевлаштування. Олександр Тарасович поділився власним баченням шляху професійного зростання фахівця, набуття необхідних компетенцій, знань та навичок, необхідних у майбутній професії.

Також у рамках тижня відбулася інтелектуальна гра «ІТ у сучасному світі», у якій взяли участь студентські команди ІІ-ІV курсів.

На завершення тижня викладачі кафедри «Інженерія програмного забезпечення» Луцького НТУ Ліщина Н.М. та Сіваковська О.М. провели для студентів коледжу ІІІ – ІV курсів спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія тренінг «Моє майбутнє Я», на якому разом із студентами обговорили питання успішності створення проектів програмних продуктів, роль програміста у команді проекту та як стати успішним та кваліфікованим керівником ІТ компанії.