З 18 по 22 лютого 2019 року в коледжі пройшов тиждень випускової циклової комісії “Обслуговування комп’ютерних систем і мереж”, під час якого відбувалися наступні заходи:

• відкрите лекційне заняття з дисципліни “Системне програмування” (викладач П.Б. Вовк)

• олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів та учнів коледжу (переможець – студент 21 КІ, Камінський Богдан)

• відкрита виховна година на тему “Комп’ютерна та Інтернет-залежність” для студентів 2 курсів коледжу (куратор П.Б. Вовк)

• турнір по збиранню та налаштуванню комп’ютера серед команд студентів 3 курсів спеціальності “Комп’ютерна інженерія”

• зустріч за круглим столом з успішними людьми ІТ-сфери (Лінчук М.М., директор департаменту ІТ-академії ШАГ; Оксюта В.А., власник ІТ-бізнесу)

• організація та участь у IV Міжвузівському науково-практичному семінарі “Комп’ютерні технології: сучасні реалії та перспективи”

• майстер-клас з обслуговування лазерних принтерів та заправки картриджів

Завершився тиждень циклової комісії засіданням з підведенням підсумків проведеної роботи