В межах вивчення дисципліни «Біологія і екологія» для студентів групи 12 Дз спеціальності «Дизайн» 4 березня була організована екскурсія до КП «Волинська обласна інфекційна лікарня «Обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом».

Завідувачка центру Олена Макаренко під час зустрічі розповіла про актуальні питання: ВІЛу, СНІДу, гепатиту, COVID-19 та про важливу роль імунної системи в боротьбі із вірусними захворюваннями.

Викладач коледжу, доцент Оксана Громик зауважила, що інфекції передаються через тісний контакт, а ВІЛ-інфекція тільки через кров.

Як зазначила Оксана Миколаївна, під час навчальної екскурсії студенти отримали можливість задавати питання фахівчині, що значно розширило їхнє розуміння проблеми і допомогло усвідомити усю небезпеку згаданих хвороб та зробити відповідні висновки про те, як уберегти себе і своїх близьких від цих інфекцій.

Під час заходу здобувачі освіти отримали пам’ятні матеріали та брошури з інформацією про профілактику захворювань, які стали цінним додатковим ресурсом для засвоєння теми та подальших навчальних кроків.

«Щиро дякуємо партнерам коледжу, дякуємо Олені Іванівні за гостинність, цікаву розповідь та професіоналізм!», – Оксана Громик