Для студентів відбувся тренінг з жіночого лідерства та налагодження комунікації
5 жовтня 2023 року у коледжі для здобувачів освіти груп 11-Мд та 41-Мд спеціальності 073 Менеджмент, 21-ПТБ спеціальності 076 Підприємництво,торгівля та біржова діяльність було проведено тренінг на тему «Посилення жіночого лідерство, налагодження комунікації та мережування».
Тренінг провела кваліфікована тренерка Оксана Урбан, що має досвід тренерської діяльності в проєктах UNDP (2021 рік) та EENCE (2023 рік ) на тему лідерства і є виконавчою директоркою ГО “Європейський вектор Волині” з 2009 року та доцентом кафедри МЕВ ЛНТУ з 2004 року.
Студенти працювали в групах , використовуючи методику мозкового штурму, показували своє бачення щодо питань лідерства.
Вміння аналізувати є базовим чинником навчального процесу, тому отримувати нові м’які навики (Soft skills) є вкрай важливо.
Вміти комунікувати та відстоювати свою думку, будучи водночас толерантним до своїх опонентів це те, чому навчалися студенти.