23 квітня, у коледжі, під керівництвом викладачок Наталії Стаднюк та Євгенії Магери, відбулась захоплива подія – огляд-виставка робіт студентів-дизайнерів під назвою «Макет та робота в матеріалі».
«Розпочався тиждень заходів викладачів та студентів циклової комісії креативних індустрій. Наші студенти, які навчаються на спеціальності 022 «Дизайн», презентували мистецтво створення макетів інтер’єрів. Кожна робота відображає унікальний стиль та творчий підхід студента, а сама виставка-огляд стала свідченням таланту та професійного росту наших майбутніх дизайнерів», – голова циклової комісії Наталія Стаднюк.
«Вітаю всіх з таким чудовим досягненням!», – звернувся до учасників директор коледжу Олег Герасимчук . Олег Олександрович зазначив, що виставка робіт «Макет та робота в матеріалі» – це своєрідна подія, яка відображає величезний прогрес та творчий потенціал наших студентів, які продемонстрували не лише вміння працювати з матеріалами та створювати макети, а й здатність бачити та реалізовувати свої ідеї в кожній деталі. Директор впевнений, що ця виставка стане натхненням для здобувачів освіти та ще раз підтверджує високий рівень професійної підготовки наших студентів.