Грамотно розпоряджатися фінансами студенти спеціальності “Менеджмент” навчалися під керівництвом Світлани Буснюк, викладача коледжу.
“Загалом, метою економічного виховання є формування у молоді правильного ставлення до грошей. У майбутньому це дозволить їм простіше вписатися в соціум та отримати усвідомлення, що фінанси не з’являються з повітря;
зрозуміти, що неправильне поводження з ними призводить до бідності;
навчитися мислити критично та уникати шахрайських схем; виробити адекватне сприйняття грошей та вміння їх накопичувати тощо”, – Світлана Буснюк
Проєкт “Фінансова грамотність для школярів” реалізується Фонд Ігоря Палиці “Тільки разoм” спільно з Луцька міська рада та @FinAdd – компанія управління цифровими активами
Для проведеня ігро-тренінгів, в межах проєкту, коледж отримав соціально-економічний симулятор “Життєвий капітал”, що є українською версією всесвітньої відомої гри Cash Flow.
Дякуємо усім організаторам проєкту, дякуємо тренерам проєкту:
Andrew Kasyanchuk та Katya Barisheva
![зображення_viber_2023-06-30_15-27-04-975](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-30_15-27-04-975-jpg.webp)
![зображення_viber_2023-06-30_15-27-03-908](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-30_15-27-03-908-jpg.webp)
![зображення_viber_2023-06-30_15-27-04-785](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-30_15-27-04-785.jpg)
![зображення_viber_2023-06-30_15-27-04-227](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-30_15-27-04-227-jpg.webp)