Студенти ІІ курсу спеціальності 022 Дизайн з викладачем Вітою Юфімюк взяли участь у конкурсі архітектурного рисунка КАР 2024 під час VІІI Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, молодих учених і науково-педагогічних працівників «Архітектурний рисунок у контексті професійної освіти», яку організував Національний університет “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”
Урочисто привітав талановиту молодь директор коледжу Олег Герасимчук: «Приємно, що маємо таких талановитих студентів! Пишаємося вами, вашими досягненнями та прагненням до досконалості. Це велика честь для нашого коледжу мати таких талановитих і натхненних молодих людей. Ваша наполегливість і праця заслуговують на найвищу похвалу. Бажаю вам подальших успіхів і творчих звершень!».
Як розповіла Віта Василівна, учасниками заходу стали студенти та викладачі з міст Одеси, Дніпра, Миколаєва, Івано-Франківська, Луцька, Києва, Сум, Косова та інших куточків нашої країни. На конкурс представлено велику кількість прекрасних робіт – справжнісінький світ довершених ліній та тонко пропрацьованих художніх деталей. А тому, неймовірно приємно, що серед дипломантів роботи багатьох студентів-дизайнерів коледжу.
Віта Юфімюк додала: «Пишаюся своїми студентами, талановиті та працьовиті! Тішить, що ми отримали відзнаки на рівні всеукраїнського конкурсу. Дякую Kap Poltava за такий чудовий конкурс! Учасникам та переможцям бажаю високих творчих злетів».