З нагоди Європейського дня протидії торгівлі людьми, який відзначається у Європі 18 жовтня, викладач Людмила Клівчук разом із студентами групи 11 ПТ спеціальності «Підприємництво та торгівля» провели урок-диспут з англійської мови на тему «Попередження торгівлі людьми».
Мета заходу – підвищити рівень поінформованості студентів щодо теми, сформувати уявлення про проблему та познайомити учасників з новою лексикою англійської мови.
Учні ознайомилися з презентацію “Anti-Trafficking Day”, переглянули відео “Human Trafficking: The Basics”, в якому дізналися, що таке торгівля людьми, на які категорії людей націлені та що собою становлять торговці людьми, як можна допомогти зупинити/попередити це ганебне явище.
Студенти виконали різні завдання з англійської мови на відпрацювання лексичного матеріалу, обговорили правила безпеки та розглянули стереотипи: міфи та реальність про торгівлю людьми.