14 березня в Україні  відзначають День українського добровольця, установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників.

В.о. директора  Центру  національно-патріотичного виховання Максимом Каширцем  для студентів Технічного коледжу Луцького НТУ була проведена виховна година”Українські добровольці – гордість українського народу», де присутні переглянули стрічку Леоніда  Кантера та Івана  Яснія  “Добровольці Божої Чоти” – історія творення нової  української армії, розповідь про захисників Донецького аеропорту та війну “без прикрас”.