Динько Інна Михайлівна

викладач економічних дисциплін, кандидат економічних наук

Не важливо, як повільно ти просуваєшся. Головне, що ти не зупиняєшся (Конфуцій)

Науково-педагогічний шлях почала у 2010 році.

Дійсний член Регіональної ради молодих вчених при управлінні освіти Волинської обласної державної адміністрації. Член Федерації аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України.

Нагороджена: Подякою Управління освіти, науки, молоді ВОДА (2018 р.), Грамотами коледжу

Наукові інтереси:  Бухгалтерський облік фінансових результатів, категорія прибутку,

e-mail: innadynko@gmail.com

Освіта:

2003 р. – 2005 р. – студентка економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка;
2006 р. – 2008 р. – Волинський національний університет імені Лесі Українки, економічний факультет, спеціальність «Облік і аудит», кваліфікація магістра з обліку і аудиту;
2009 р. – 2014 р. – здобувач кафедри Обліку і аудиту Луцького національного технічного університету;
2010 р. – викладач економічних дисциплін Технічного коледжу Луцького НТУ;
2014 р. – успіший захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук.

Основні фахові публікації:

1. Динько І. М. Еволюція поняття прибутку: теоретичний аспект / І.М.Динько // Облік і фінанси. – Київ, 2013. – №2 (60). – С. 128–133.
  2. Динько І. М. Категорія прибутку у сучасних умовах розвитку ринкових відносин в Україні / І. М. Динько // Наук. журнал «Економічний форум». – Луцьк, 2013. – Вип. № 2. – С. 212–215.

Участь в конференціях:

2013 р. – І Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання підвищення конкурентоспроможності держави, бізнесу та освіти в сучасних економічних умовах», Полтава.
2013 р. – Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційний розвиток аграрної економіки», Мелітополь.
2018 р. – Всеукраїнська науково-практична конференція «Нові інформаційні технології управління бізнесом», Київ.
2018 р. – Науково-практична конференція «Сучасна освіта і наука Волині», Луцьк-Володимир-Волинський.

Виховання – це складний і багатогранний процес формування особистості, створення оптимальних умов для її фізичного, психічного та соціального розвитку.

Куратор групи 22-ЕТ

Відкриті виховні заходи

Конкурсно-розважальна  програма до Дня Святого Валентина
Зустріч з шевченкознавцем, волонтером, мандрівником Русланом Теліпським

Виховні години

«Україна починається з тебе»
«Екологія і моральність»

Години спілкування

«Наркоманія – життя без майбутнього»
«Комп’ютер та інтернет – за і проти»

Екскурсії

ПрАТ «СКФ Україна»

ТД «Тигрес»

За період своєї науково-педагогічної діяльності викладала студентам більше 10 дисциплін, зокрема: «Бухгалтерський облік», «Статистика», «Економіка, організація і планування виробництва», «Операційний менеджмент», «Організація виробництва», «Фінанси підприємств» та інші.

До найважливіших розробок можна віднести наступні:

1. Статистика: конспект лекцій для студентів напряму підготовки 030601 «Менеджмент» денної форми навчання / уклад. І.М. Динько. – Луцьк: ТК Луцький НТУ, 2014. – 40 с.
  2. Статистика: методичні вказівки до практичних занять для здобувачів освітньо-професійної програми «Менеджмент» галузі знань 07 Управління та адміністрування спеціальності 073 Менеджмент денної форми навчання / уклад. І.М. Динько. – Луцьк : ТК Луцького НТУ, 2019. – 16 с.