Міськів Олена Володимирівна

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи

 

Найважливіше у педагогічній діяльності – це гармонія у стосунках з учнями та студентами, їх батьками та колегами, постійний творчий пошук і самовдосконалення.

В 1975 р. закінчила філологічний факультет (російська мова та література) Луцького державного педагогічного інституту імені Лесі Українки і розпочала свою трудову діяльність вчителем у ПТУ №5 м. Ковеля. Працювала завучем, а з часом  – заступником директора з навчальної роботи цього ж навчального закладу. З 2000 року – методист Навчально-методичного центру профтехосвіти Волинської області. 2007 рік – викладач культурології та загальної соціології Технічного коледжу Луцького  НТУ. 2017 рік – заступник директора з навчально-виховної роботи.

   У міжатестаційний період нагороджена:

Почесною грамотою Волинської обласної ради (05.12.2016р.,  наказ №406-р)

Подякою МОН України (16.04.2018р., наказ № 145-к)

Грамотою Луцького НТУ (04.10.2018р., наказ № 223-08-335)

    Наукові інтереси: Формування громадянської компетентності особистості в коледжі

    e-mail:

 

 

 

Освіта – вища

1975 р. Закінчила Луцький державний педагогічний інститут імені Лесі Українки,  філологічний факультет (вчитель російської мови та літератури).

Підвищення кваліфікації:

Полтавський університет економіки і торгівлі (Свідоцтво про підвищення кваліфікації 12СПВ 116920 від 14.11.2014р.).

Національна Академія педагогічних наук України ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» при Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти на курсах підвищення кваліфікації за категорією «Заступників директорів коледжів, технікумів з виробничої, навчально- виробничої, навчально-виховної роботи» (Свідоцтво про підвищення кваліфікації СП35830447/2998-17 від 15 грудня 2017р.).

Учасник тренінгу «Застосування вітагенних технологій компетентнісного навчання у формуванні професійного рівня педагога» на базі ТК Луцького НТУ (22.11.2017 р.).

 

 

 

 

Навчальні посібники

  • Культурологія. Методичні вказівки до виконання самостійної роботи для здобувачів початкового рівня (короткий цикл) вищої освіти (2019р).
  • Культурологія. Конспект лекцій для здобувачів початкового рівня (короткий цикл) вищої освіти (2018р).
  • Соціологія. Конспект лекцій для здобувачів початкового рівня (короткий цикл) вищої освіти (2019р).

Олена Володимирівна бере активну участь в роботі обласних методичних об’єднань викладачів суспільних дисциплін ЗВО І-ІІ рівня акредитації, навчально-методичної та педагогічної рад та методичного об’єднання кураторів і класних керівників коледжу. Своїм досвідом ділиться з колегами, відвідує заняття і виховні заходи викладачів коледжу, є наставником для молодих педагогів.

 

 

 

 

 

 

До успіху – шляхами компетентності

Ідеалом виховання виступає різнобічно та гармонійно розвинений, національно свідомий, високоосвічений, життєво компетентний громадянин, здатний до розвитку та самовдосконалення.

Міськів О.В. навчально-виховну роботу проводить з урахуванням вікових і психологічних особливостей студентів та учнів. Уміло організовує перспективне та поточне планування навчально-виховного процесу в коледжі, здійснює контроль за його якістю, забезпечує належне виконання кураторами, класними керівниками та соціально-психологічною службою покладених на них обов’язків.

Олена Володимирівна  вчить студентів здатності усвідомлення сенсу життя, реально оцінювати себе, свої вчинки та вчинки оточуючих. Прищіплює їм кращі риси громадянина-патріота.  В центрі уваги – студент, його індивідуальність, спосіб мислення, інтереси і можливості. Велику увагу приділяє розвитку самостійності, творчій ініціативі студентів, формуванню їх культури мовлення, чіткості і точності думки, вмінню спілкуватися. Вона є ініціатором акцій «Зігрій серце солдата», «Коли серця теплом зігріті» – до Дня людей похилого віку, «Обміняй цигарку на цукерку», до Святого Миколая, «Великодній подарунок дітям-сиротам», волонтерського руху в коледжі, працює над реалізацією національно-патріотичного виховання – організовує зустрічі з учасниками АТО, проводить заходи з відзначення в коледжі пам’ятних та знаменних дат нашої держави, загальноколеджівських свят, конкурсів, виставок. Налагоджена тісна співпраця зі студентською радою коледжу.

Патріотизм — громадянське почуття, змістом якого є любов до Батьківщини,
відданість своєму народові, гордість за
надбання національної культури,
готовність діяти в інтересах 
та постати на  захист у разі необхідності

Дні відкритих дверей

Ми за здоровий спосіб життя

 

 

 

 

 

 

За період своєї науково-педагогічної діяльності викладав студентам більше 20 дисциплін, зі значної частини яких були розроблені та виданні навчальні видання.