22-23 лютого 2019 року у Технічному коледжі Луцького НТУ відбулися захисти дипломних робіт молодшого спеціаліста студентами заочної форми навчання (спеціальність 274 Автомобільний транспорт).

Екзаменаційна комісія у складі голови комісії Штогрина Віталія Михайловича – керівника сервісу ТОВ «Автоцентр Захід» – офіційного дилера Volkswagen у Волинській області, членів комісії Радіщук Тамари Петрівни – заступника директора з НР , к.е.н., Придюка Валентина Михайловича – голови ВЦК Автомобільний транспорт, к.т.н., Грабовця Віталія Валерійовича – викладача спецдисциплін, к.т.н. відзначила високий рівень фахової підготовки студентів, формування та закріплення на практиці професійних компетентностей, здобутих у результаті теоретичної підготовки.

Випускників із завершальним етапом навчання привітав голова комісії Штогрин В.М., який особливо відмітив та схвально відгукнувся про застосування студентами передових методів ТО та ремонту автомобілів у дипломних роботах, констатував високий рівень підготовки, актуальність тематики дипломних робіт та орієнтацію на сьогодення.