25 березня 2017 року в Луцькому технічному національному університеті відбувся регіональний тур I етапу Всеукраїнської (42-ї Міжнародної) студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC 2017. Це щорічна система масових очних змагань у творчому застосуванні отриманих знань, умінь і навичок командної роботи з комп’ютерної алгоритмізації та створення ефективних програм серед студентських команд вищих навчальних закладів II-IV рівнів акредитації.

Метою олімпіади є створення умов для формування і підготовки університетських команд для участі в командній студентській першості світу з програмування АСМ-ICPC (Association for Computing Machinery — International Collegiate Programming Contest). Спонсорами Олімпіади є компанії b-next, Binary Studio, Eleks Software, EPAM, GlobalLogic, SoftServe. Генеральний спонсор Міжнародної олімпіади ACM-ICPC – корпорація IBM.

У змаганні взяли участь 21 зареєстровані команди та 5 команд поза конкурсом. Були представлені команди як вищих навчальних закладів, так і команди коледжів, училищ та шкіл міста Луцька. Команда TC_LNTU в складі  Фесюк Петро (11-КІ),  Столярчук Юлія (11-КІ), Кравець Олег (42-КСМ) представляла Технічний коледж ЛНТУ на олімпіаді.

Щиро подякуємо членам команди за участь в олімпіаді і сподіваємося на перемоги в наступних роках!

Викладач ВЦК «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» Завіша В.В.