У коледжі відбулася майстерка на тему: «Мальованка пасхального яйця» для учнів Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцька гімназія №19 Луцької міської ради».
«Цим флористичним заходом розпочали щорічну серію майстер-класів, які ми проводимо на базі нашого навчального закладу та комунальних закладів Луцької громади», – розповідає про практичне навчання учнів викладач спецдисциплін Григорій Іванченко.
Григорій Петрович зазначив, що під час майстер-класу була використана техніка виконання «мальованка» на основі української символіки. Учні працювали на точених дерев’яних заготовках (яйцях) такими матеріалами як: набір акрилових фарб, круглі пензлі, графітні олівці, ластики, ємності з водою, палітра, інструкційна картка для малювання – все, як у справжніх майстрів на виробництві підприємств.
Олександр Борисюк, викладач спецдисциплін, поділився практичними знаннями та доповнив розповідь про практичне завдання різнотипного виконання учнями на майстерці: «Учні цікаво розписували точені дерев’яні яйця гарним рослинним та геометричним орнаментом, що є креативним виконанням. Цією майстеркою мали на меті зацікавити учнів 9-х та 11-х класів вступати до нашого коледжу. Саме такі заняття ми проводимо із студентами, які навчаються у нас за професією «Флорист. Квітникар».