Студенти-першокурсники коледжу спеціальностей «Автомобільний транспорт» та «Підприємництво та торгівля» разом з викладачами коледжу Тамарою Максимчук та Людмилою Клівчук долучилися до нового захоплюючого проєкту, який нещодавно стартував у головній книгозбірні Волині.
Мета проєкту під назвою «Від книги до фільму» – спонукати молодь до читання, порівнюючи улюблені книги з їх екранізаціями.
Під час заходу студенти дізналися про канадського письменника американського походження, фантаста та публіциста – Вільяма Гібсона, познайомилися з його твором «Переферійні пристрої», який був екранізований у серіал, що вийшов на екрани у 2022 році.
Молодь не тільки із задоволенням переглянула фільм, але й долучилась до обговорення між шанувальниками кіно та літератури.