15 лютого 2024 року, для студентів 11-ЕТ групи, спеціальності 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” було проведено «Відкрите заняття» з дисципліни “Вступ до спеціальності”, викладач Шишкін Павло Вікторович.
Тема заняття: “Об’єднана енергетична система України”.
Під час заняття студенти отримали вичерпну інформацію про організацію та функціонування енергетичної системи країни, основні енергетичні центри і управління ними, а також зв’язок нашої енергосистеми з Європейською. Викладач поділився своїм досвідом та провів практичне завданням, що сприяло більш глибокому розумінню теми.
Наші студенти активно залучалися до обговорень та задавали цікаві питання, що свідчить про їх зацікавленість у вивченні даної теми.
Дякуємо всім учасникам за активну участь та зацікавленість! Нові знання, отримані під час цього заняття, безсумнівно стануть в пригоді в майбутньому.
![oesu-ukr](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/oesu-ukr-jpg.webp)
![](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240215_123652-scaled.webp)
![20240215_123402](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240215_123402-scaled.webp)
![20240215_123440](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240215_123440-scaled.webp)
![20240215_125929](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240215_125929-scaled.webp)
![20240215_131250](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240215_131250-scaled.webp)