22 листопада нинішнього року в Технічному коледжі Луцького національного технічного університету в рамках співпраці з Державною службою зайнятості, за сприяння Управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА, відбулося відкриття Центру професійного розвитку, діяльність якого спрямована на вивчення ринку праці регіону, покращення рівня підготовки випускників ТК Луцького НТУ та можливості в повному обсязі реалізувати себе в професійному напрямку, що надасть змогу випускникам побудувати успішну кар’єру у прийдешньому.

Основними завданнями Центру є сприяння професійному становленню майбутнього кваліфікованого спеціаліста, формування середовища для підтримки активного вибору й планування професійної кар’єри випускників, спрямування майбутніх фахівців до активного пошуку роботи та надання їм допомоги щодо працевлаштування.

Зі вступним словом на відкриттті Центру виступив директор Технічного коледжу Луцького національного технічного університету Олег Олександрович Герасимчук, який наголосив: «Що ми сучасний навчальний заклад і наше завдання не лише забезпечувати студентів якісними знаннями, вміннями та навичками, але й подбати про те, аби вони могли влаштуватися на роботу за фахом, і відкриття цього Центру – це результат нашої спільної роботи з партнерами. На заході присутні представники підприємств і компаній регіону, з якими у нас налагоджені контакти і для яких ТК Луцького НТУ стане базою для підбору висококваліфікованих молодих працівників із подальшим забезпеченням для них усіх належних умов праці».

До студентів звернувся директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк: «Сьогоднішній захід – це великий крок у майбутнє. З одного боку, багато випускників не можуть знайти роботу. З іншого – роботодавці мають велику проблему з пошуком якісних кадрів. Тому Центр і покликаний якісно та сучасно поєднати випускників і роботодавців» та ознайомив із інформацією про те, як кожен випускник може презентувати себе на ринку праці, надавши координати для співпраці Центру зайнятості з випускниками.

В актовій залі відбулася зустріч випускних груп Технічного коледжу Луцького НТУ з представниками роботодавців.

На заході відбулась дискусія між представниками роботодавців, які відомі на теренах Волинської області і є постійними партнерами закладу, та його випускниками. Генеральний директор ПАТ «Волинь-АВТО» Юрій Корольчук, директор ТзОВ «Холодтехсервіс» Ярослав Гупало, директор зі стратегічного розвитку ТОВ «Фабрика моди «Лілус»» Лілія Коцан та інші розповіли про потребу в фахівцях, яких готує Технічний коледж Луцького НТУ.

Інна Андрощук,
заступник директора