Студенти груп 11-Мд та 41-Мд разом з заступником директора з навчальної роботи Світланою Буснюк та викладачкою історії Юлією Подмоклою відвідали тренінг «Як створити і просувати особистий бренд» від Ольги Ціпан, засновниці та керівниці ГО «Центр дитячого розвитку «Ерудит»».

Головна теза тренінгу: «Будь собою! Інші ролі уже зайняті». Лекторка розповіла про важливість стилю, мови, манер, цінностей та репутації для побудови особистого бренду. Також студентам було запропоновано взяти участь в різноманітних ситуативних завданнях та іграх.

Учасники навчалися розкривати свій внутрішній потенціал: пробували знаходити свої сильні сторони та дізнавалися як застосовувати їх, отримали інформацію, як монетизувати свої вміння у блозі та, як створити особистий бренд, що буде прикладом для інших.

«Тема розкриття власного «Я» та побудови іміджу дуже актуальна для багатьох людей сьогодні, особливо для молоді. Тому дана лекція виявилась надзвичайно корисною для студентів. Втішена тим, що у наших здобувачів освіти так багато приємних вражень. Ми сподіваємося на подальшу співпрацю і можливість відвідувати зі студентами подібні заходи в майбутньому.», – Світлана Буснюк

«Щиро дякую Ользі Ціпан та Центру Дія. Бізнес у Луцьку а надзвичайно цікавий і пізнавальний захід, який провели для наших студентів, а також за важливу роботу та вклад у розвиток молоді», – Юлія Подмокла

#ТФК_навчає разом з Дія.Бізнес І Луцьк та Інна Андрощук