Коледж приєднався до військового навчального проєкту, спрямованого на підготовку молоді до національного спротиву, який реалізовує Луцький міський молодіжний центр “Військові вишколи для молоді”.

Студенти коледжу мали можливість на практиці засвоїти навички роботи зі зброєю, надання першої допомоги в екстремальних ситуаціях та володіння передовими технологіями, включаючи використання дронів і радіозв’язку.

Під час занять з предмету “Захист України” здобувачі освіти об’єднались у команди, щоб вправно попрацювати на чотирьох локаціях.

За словами організатора проєкту, керівника молодіжного центру Юрія Семчука, до участі у вишколах залучаються досвідчені інструктори, які діляться своїми знаннями та практичними навичками з молоддю. Вони допомагають студентам розуміти важливість дисципліни, командної роботи та взаємодії, що є ключовими складовими успішної будь-якої військової операції. Під час тренувань студенти не лише навчаються володіти зброєю, а й виробляють перші навички у керуванні дронами, наданні першої допомоги та знайомляться з видами радіозв’язку.