Вікенд у Галичині та Буковині виявився захоплюючим і насиченим подіями для студентів групи 11-Мд та їхніх викладачів.
Організована двохденна оглядова екскурсія, яку очолювали керівник групи, викладач історії Юлія Подмокла, викладач спецдисциплін Анастасія Матвіїшина та викладач біології Владислав Пантєлєєв, виявилася неймовірно цікавою та пізнавальною.
Галичина та Буковина, як регіони України, вразили учасників екскурсії своєю унікальною атмосферою та культурною спадщиною. Мальовничі краєвиди природи, дивовижна архітектура, що поєднує у собі різні стилі, а також багата історія і легендарний світ переказів стали невід’ємною частиною мандрівки студентів.
Екскурсія в Івано-Франківську, Коломиї та Чернівцях дозволила студентам не лише розширити свої знання з історії та культури регіону, а й поглибити розуміння свого національного спадку. Захоплюючі розповіді викладачів про історичні факти, культурні особливості та традиції цих місць зробили подорож неповторною та незабутньою для учасників.
За словами викладачки коледжу та керівника групи Юлії Подмоклої, такі подорожі допомагають студентам краще розуміти свою національну спадщину, відчувати себе часткою великої історії та розвивати аналітичне мислення. А також стають невід’ємною складовою освітнього процесу, надаючи здобувачам освіти можливість не лише вчитися з книг, але й, так би мовити, торкатися до живої історії та культури своєї країни.