Для здобувачів освіти ІІ курсу спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка організована та проведена навчально-ознайомлювальна екскурсія лабораторіями кафедри електроніки і телекомунікацій ЛНТУ. Здобувачі освіти ознайомилися із сучасними технологіями передачі даних, зокрема широкосмугового, множинного доступу через оптоволокно, що використовує розділення шляхів приймання-передавання і дозволяє створити деревовидну топологію точка-багато точок без використання активних мережевих елементів у вузлах розгалуження; поколіннями мобільної телефонії, обладнанням системи стільникового зв’язку: базовими станціями, радіорелейним блоком, приймально-передавальними антенами, фідерними лініями; системами супутникового телебачення.

Загалом студенти були в захваті від побаченого й почутого, адже проведена екскурсія залишила масу позитивних емоцій та цікавих вражень, а головне – багато нової корисної інформації.