Як і кожен з близько чотирьохсот учасників, спортсмени коледжу мали можливість самостійно обрати та вказати за кого з Героїв долатимуть дистанцію.
Маршрут пролягав через Театральний майдан по проспекту Волі до перехрестя з вулицею Шопена та у зворотньому напрямку.
Учасники долали відстань 1 200 метрів.
“Це дистанція не спортивна, а є більше символічною і покликана підтримати близьких та вшанувати пам’ять загиблих героїв. Зокрема, я присвятила забіг земляку, маріупольцю Ігорю Шастуну, старшому сержанту окремого загону спецпризначення НГУ ” Азов”, який загинув під час жорстоких вуличних боїв в блокадному Маріуполі у березні 2022 року”, – Наталія Кірпіченко, викладач коледжу, учасниця забігу.
“Вже не вперше беру участь у патріотичному легкоатлетичному забігу. Кілька років тому бігла за свого колишнього студента, Василя Мойсея, Героя України, а сьогодні забіг присвятила своєму сусіду – Герою Олегу Данько, який загинув на війні у червні цього року”, – Людмила Фукс, викладач коледжу.
За словами керівника фізичного виховання коледжу, Миколи Гамалійчука, такі заходи – це і вияв особистої шани до загиблих Героїв, і привернення уваги громади, уваги молоді до спорту. Він вже втретє бере участь в такій акції. Цьогоріч свій забіг присвятив Олександру Нагорному, загиблому Герою.
“Я дізналася від викладачів про забіг і виявила величезне бажання брати участь у цьому патріотичному заході. Бігла за Героя – Сергія Курука. Під час забігу відчула єдність і незламність всіх нас. Дуже вдячна нашим Героям за змогу жити у вільній країні. Вічна памʼять воїнам-Героям!”, – Софія Козак, студентка коледжу.