17 квітня здобувачі освіти групи 21-ІСТ разом з викладачами іноземної мови Тамарою Максимчук та Людмилою Клівчук відвідали Волинську державну обласну універсальну наукову бібліотеку ім. Олени Пчілки, де працівники відділу документів іноземними мовами провели захід, присвячений Вільяму Шекспіру.
«Щороку у квітні відзначається День Шекспіра й в усьому світі організовуються різноманітні заходи, присвячені вшануванню життю та творчості легендарного драматурга, поета й актора, що є найвидатнішим з анлійських письменників, – Людмила Клівчук.
«Студенти ознайомилися з біографією і творчим шляхом видатного літератора, переглянули відео презентацію “Як оживає книга”, дізналися ряд слів та виразів англійською мовою, які були запозичені у Шекспіра, і використовуються в сьогоденні, а також читали напам’ять уривок з трагедії «Гамлет»: «To be or not to be». Дякуємо працівникам бібліотеки за підготувку інтерактивних завдань, які студенти виконували з цікавістю», – Тамара Максимчук.
Викладачі зазначили, що спільний захід був чудовою можливістю для студентів більше дізнатись про Вільяма Шекспіра, відчути вплив його таланту на сучасність.
«Нехай слова та творчість Шекспіра завжди надихають нас та підтримують дух творчості!», – Тамара Максимчук.