15 березня 2019 року у Технічному коледжі Луцького національного технічного університету відбулося вручення дипломів кваліфікованого робітника за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», «Слюсар-ремонтник».

З вітальними словами до випускників звернувся директор Технічного коледжу Луцького НТУ Герасимчук Олег Олександрович, який наголосив на особливості сьогоднішнього дня, оскільки молоді люди стали на крок дорослішими і нестимуть вже іншу відповідальність з завтрашнього дня. Олег Олександрович побажав випускникам здійснення всіх задумів і мрій та здобуття найбільших трудових перемог.

Привітати із цією визначною подією випускників, їхніх батьків та викладачів завітав заступник генерального директора «Волинь-Авто» Лебедюк Микита Савович.

Наказ про вручення дипломів про отриману спеціальність зачитала заступник директора з навчально-виробничого навчання Андрощук Інна Ігорівна.

Учням було вручено атестати про повну середню освіту та дипломи кваліфікованого робітника.

Тож нехай життєва нива наших вихованців колоситься лише добром, успіхом, удачею. І хай буде Мир і злагода у їх домівках.