Випуск учнів групи 31 в Технічному коледжі Луцького НТУ

Днями у Технічному коледжі Луцького національного технічного університету відбулося вручення дипломів кваліфікованого робітника за професією «Слюсар з ремонту автомобілів».

З вітальними словами до випускників звернувся директор Технічного коледжу Луцького НТУ Герасимчук Олег Олександрович, який наголосив на особливості сьогоднішнього дня, оскільки молоді люди стали на крок дорослішими і нестимуть вже іншу відповідальність з завтрашнього дня. Олег Олександрович побажав випускникам здійснення всіх задумів і мрій та здобуття найбільших трудових перемог.

Учням було вручено атестати про повну середню освіту та дипломи кваліфікованого робітника.

Привітала  із завершенням навчання у коледжі випускників і заступник директора з навчально-виховної роботи Міськів Олена Володимирівна та вручила учням грамоти за вагомі успіхи у навчанні і громадській роботі, спортивних досягненнях та художній самодіяльності.

Кожен із присутніх випускників із трепетом слухав всі побажання, привітання, та теплі слова, які звучали на сцені і думали про те, що попереду новий період, нові здобутки та нові перемоги.

У святковій залі були присутні батьки випускників, які доклали чимало зусиль у їх вихованні та навчанні. Зі словами подяки звернулись мама учня Омельчук Марія Петрівна, класний керівник Віра Степанівна Галащук, викладач Грабовець Віталій Валерійович.

Завітали до випускників і шановані почесні гості: заступник директора Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Мов‘як та начальник відділу організації профнавчання Жанна Хаймик.

Тетяна Мов‘як презентувала увесь спектр послуг, які надає служба зайнятості випускникам. Фахівець акцентувала на тому, що задля оперативного працевлаштування центри зайнятості та філії Волинського ОЦЗ використовують сучасні технології – відеорезюме, відеопрезентація, онлайн-співбесіди, комунікації через соціальні мережі.

Святкового настрою присутнім  додали учасники гуртків художньої самодіяльності коледжу своїми музичними дарунками.

Ще довго буде бриніти музика барв, спогадів про прекрасно прожиті вколеджі дні.

Тож нехай життєва нива наших вихованців колоситься лише добром, успіхом, удачею. І хай буде Мир і злагода у їх домівках.