20 квітня 2018 року у Технічному коледжі Луцького національного технічного університету відбулося вручення дипломів кваліфікованого робітника за професією «Швачка, вишивальниця».

Урочиста частина розпочалась з Державного гімну України.

З вітальними словами до випускників звернувся директор Технічного коледжу Луцького НТУ Герасимчук Олег Олександрович, який сердечно привітав випускників з початком нового етапу в їхньому житті, побажав успіхів у майбутньому, мирного неба та здоров’я для здійснення усіх мрій і надій.

Наказ про вручення дипломів про отриману спеціальність зачитала заступник директора з навчально-виробничого навчання Андрощук Інна Ігорівна.

Учням було вручено атестати про повну середню освіту та дипломи кваліфікованого робітника.

Привітала із завершенням навчання у коледжі випускників і заступник директора з навчально-виховної роботи Міськів Олена Володимирівна та керівництво навчального закладу вручило учням грамоти за вагомі успіхи у навчанні і художній самодіяльності.

Щирі слова та побажання випускникам висловила Даценко Олеся Любомирівна майстер виробничого навчання.

Святкового настрою присутнім додали учасники гуртків художньої самодіяльності коледжу своїми музичними дарунками.

Випускний вечір завершився фотографіями на згадку з викладачами, батьками, друзями…

Для випускників цей день, свято вручення дипломів, назавжди залишиться палким спогадом у їхніх серцях.

Нехай в усьому Вам допомагає Бог, дорогі наші випускники!

В добру путь!