Привітати коледж з 41-ю річницею з дня заснування навчального закладу   завітав академічний камерний оркестр «Кантабіле» Волинської обласної філармонії. Музичний захід відбувся під керівництвом народного артиста України Товія Рівця, який подарував  неймовірне свято зворушливої музики, яка захоплювала і дивувала.

Впродовж музичного заходу слухачі мали змогу почути шедеври світової камерно-інструментальної музики. Оркестр вкотре продемонстрував свою унікальність, високий професійний рівень та необмежені виконавські можливості. Музиканти з неперевершеною віртуозністю допомогли глядачам відчути життя крізь призму музичних інструментів. Кожна нота й акорд, які вилітали з-під смичка скрипки і віолончелі та розсіювалися в залі, розповідали присутнім про життя і смерть, боротьбу світла і темряви, добра і зла, любов і розлуку, надбання і втрати, ніжність і тепло, Україну, її природу та людей.

Неповторну атмосферу під час концерту оркестру доповнив його артистичний і харизматичний керівник Товій Рівець.

Кожен виступ публіка палко зустрічала оваціями. Бо їхня музика – справжня. Не підвладна часові і кон’юнктурі. А торкається найтонших струн людської душі.

Завершився концерт виконанням гімну України «Ще не вмерла Україна».
Щирими та гучними оплесками дякували студенти, учні та педагогічні працівники Технічного коледжу  за подаровану годину класичної музики, сповненої життя.