Вітаємо команду юнаків коледжу та тренера Миколу Гамалійчука із срібною перемогою у волейбольному турнірі ХХХІ Спортивних ігор Волині.
Нагадаємо, що на Волині тривають ХХХІ обласні спортивні ігри серед студентів закладів фахової передвищої освіти, які стартували у жовтні цього року.
15 листопада за звання найкращої – змагались волейбольні команди юнаків дев’яти закладів фахової передвищої освіти.
За словами керівника фізичного виховання коледжу, судді національної категорії з волейболу та тренера студентської команди Миколи Гамалійчука, цей вид спорту не лише вимагає високого рівня фізичної підготовки, але й розвиває командний дух, координацію та тактичне мислення. Викладач вважає, що такі ігри не тільки надають вихованцям можливість виявити свою фізичну майстерність, але й сприяють побудові дружби, спільності та взаєморозуміння серед учасників.
Вітаємо волейбольні команди із чудовою грою! Вітаємо переможців! Вітаємо студентів закладів фахової передвищої освіти – учасників ХХХІ обласних спортивних ігор!