В межах тижня проведення заходів циклової комісії природничо-математичних дисциплін відбулася зустріч на тему: “Статева культура та статеве виховання підлітків”, під час якої студентки груп 14, 24, 12-ІСТ отримали можливість поспілкуватися з лікарем акушер-гінекологом Луцької поліклініки №1 Оксаною Максимчук.

Під час заходу фахівець детально розповіла про особливості жіночої статевої культури в підлітковому віці, наголошуючи на правильному ставленні до проблем статі та важливій ролі морально-естетичного та етичного виховання молодого покоління.

Викладачі коледжу Інна Малиновська та Олена Ромашко доповнили розповідь лікарки, представивши основні аспекти статевої культури та статевого виховання в підлітковому віці.

Освітянки вважають, що заходи цієї тематики сприяють розширенню свідомості студентів, адже гармонійний розвиток підростаючого покоління, а також розуміння почуття відповідальності за власне здоров’я формується у підлітків завдяки оточенню.

Викладачки вказали на актуальність теми та чому важливо розповідати студентам про зміцнення інституту шлюбу і сім’ї, а також, для чого молодій людині навчатись позитивному сприйняттю інформації.