Із нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у Луцьку відбулася традиційна свічкова хода в якій прийняли участь студенти Технічного коледжу Луцького НТУ.
1 грудня для світової спільноти – це привід звернути особливу увагу на проблему ВІЛ/СНІДу. Кілька сотень студентів, зокрема Технічного коледжу Луцького НТУ, ходою від площі Злуки до Театрального майдану закликали громадськість вкотре замислитися про цінність людського життя. Таким чином вони активізують зусилля в боротьбі з ВІЛ/СНІДом.
Про небезпеку СНІДу на Театральному майдані учасникам заходу розповіли активісти Товариства Червоного Хреста і священнослужителі. Стрічку як міжнародний символ боротьби зі СНІДом і співчуття хворим на Театральному майдані виклали з лампадок.
![](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/02/snid1.jpg)
![](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/02/snid2.jpg)
![](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/02/snid3.jpg)
![](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/02/snid4.jpg)
![](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/02/snid5.jpg)